Apap Przeziębienie Junior

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

paracetamol

,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, US Pharmacia

Dawka:

300 mg + 20 mg + 5 mg

Opakowanie:

6 torebek
dostępny, cena 26,08 zł
26,08 zł

(4,35 zł / szt.)

Opis Apap Przeziębienie Junior

Apap Przeziębienie Junior to lek w postaci saszetek z proszkiem do wytworzenia roztworu. W swoim składzie zawiera paracetamol, fenylefrynę oraz witaminę C. Preparat stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowo-stawowe, ból gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok oraz katar. Lek jest wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat.

Kategorie Apap Przeziębienie Junior

Podmiot odpowiedzialny Apap Przeziębienie Junior

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap Przeziębienie Junior

  • Substancje czynna zawarte w 1 saszetce: 300 mg paracetamolu, 20 mg kwasu askorbowego, 5 mg fenylefryny chlorowodorku.

  • Substancje pomocnicze: mannitol (E421), kwas cytrynowy, sodu cytrynian, sodu cyklaminian, sacharyna sodowa, wapnia glukonian, aromat pomarańczowy (olejek pomarańczowy, olejek cytrynowy, alkohol C-12, linalol, alkohol benzylowy, cytronelal, dekstroza, guma arabska, syrop glukozowy z odwodnionej kukurydzy, butylohydroksyanizol), aromat truskawkowy (cis-3-heksenol, furaneol, etylo-2-metylomaślan, kwas heksanowy, metylu cynamonian, maltol, guma arabska, syrop glukozowy z odwodnionej kukurydzy, krzemu dwutlenek), krzemionka koloidalna bezwodna.

Ulotka produktu Apap Przeziębienie Junior

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Levopront

syrop, 120 mililitrów

30,86 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

51,51 zł

Frida Baby Windi

przyrząd, 10 sztuk

Vivomixx

kapsułki, 10 kapsułek

72,03 zł

Ibum Forte o smaku bananowym

zawiesina, 100 mililitrów

Biogaia Protectis Baby

krople, 5 mililitrów

62,62 zł

Delicol krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

39,40 zł

Vivomixx krople

krople, 10 mililitrów (2 buteleczki po 5 ml)

91,59 zł

Katarek Plus aspirator

przyrząd, 1 zestaw