Apap Przeziębienie MAX

produkt dostępny bez recepty, proszek,

paracetamol

,

Kofeina (caffeine)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, US Pharmacia

Dawka:

1000 mg + 50 mg + 12,2 mg

Opakowanie:

8 saszetek
dostępny, cena 31,95 zł
31,95 zł

(3,99 zł / szt.)

Opis Apap Przeziębienie MAX

Apap Przeziębienie MAX to lek bez recepty w postaci proszku do sporządzenia roztworu doustnego. Preparat zawiera trzy substancje lecznicze: paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, chlorowodorek fenylefryny obkurczający naczynia krwionośne i zmniejszający obrzęk błony śluzowej nosa oraz kofeinę wspomagającą działanie przeciwbólowe. Lek wskazany doraźnie w leczeniu objawów przeziębienia i grypy, jak np. katar, gorączka, bóle głowy, zmęczenie oraz zapalenia zatok. Nie należy stosować leku u dzieci poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Kategorie Apap Przeziębienie MAX

Podmiot odpowiedzialny Apap Przeziębienie MAX

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap Przeziębienie MAX

  • Substancje czynne zawarte w 1 saszetce: : paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.

Ulotka produktu Apap Przeziębienie MAX

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Thiocodin

tabletki, 16 tabletek

Thiocodin

syrop, 100 mililitrów

Pronasal Control

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

Apselan Plus

tabletki powlekane, 20 tabletek

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

50,02 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

30,86 zł

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

35,01 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

51,51 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

54,41 zł