Ibuprom

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

200 mg

Opakowanie:

23,04 zł

(1,15 zł / szt.)

Opis Ibuprom

Ibuprom to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. W jego składzie znajduje się ibuprofen, który wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Preparat wskazany jest do krótkotrwałego leczenia bólu i gorączki u dorosłych pacjentów oraz dzieci powyżej 6. roku życia. Produkt może być stosowany u kobiet karmiących piersią.

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom

  • Substancja czynna zawarta w jednej tabletce: ibuprofen 200 mg
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, skrobia kukurydziana , guma Guar, talk, krospowidon, krzemionka koloidalna, utwardzany olej roślinny, hydroksypropyloceluloza, kaolin, sacharoza, żelatyna, glikol polietylenowy, cukier konfekcjonowany, guma akacjowa, dwutlenek tytanu, węglan wapnia, wosk Carnauba, barwniki Opalux White AS 700 i tusz Opacode Black S-1-17823

Jak stosować Ibuprom

Stosuj 1 do 2 tabletek co 4 do 6 godzin. Maksymalna dobowa dawka to 6 tabletek. Tabletki popijaj wodą, przyjmuj je w trakcie lub po posiłku. Nigdy na czczo, aby nie podrażniać żołądka.

Jak przechowywać Ibuprom

Lek przechowuj w temperaturze poniżej 25°C w oryginalnym opakowaniu.

Ulotka produktu Ibuprom

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Folik

tabletki, 90 tabletek

Thiocodin

tabletki, 16 tabletek

Biolevox HA One

iniekcja, 1 ampułkostrzykawka

Thiocodin

syrop, 100 mililitrów

Biolevox HA

iniekcja, 1 ampułkostrzykawka

Pronasal Control

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

Apselan Plus

tabletki powlekane, 20 tabletek

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

50,02 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

30,86 zł

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

35,01 zł