Coldrex Complex Grip

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

Gwajafenezyna (guaifenesin)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Wrafton

Opakowanie:

10 torebek
dostępny, cena 38,07 zł
38,07 zł

(3,81 zł / szt.)

Opis Coldrex Complex Grip

Coldrex Complex Grip jako substancje czynne zawiera: paracetamol, gwajafenezynę i fenylefrynę. Jest lekiem stosowanym do krótkotrwałego i doraźnego łagodzenia objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie, jak np. ból głowy i gardła, gorączka, nieżyt nosa, dreszcze oraz mokry kaszel (ułatwia odksztuszanie).

Kategorie Coldrex Complex Grip

Składniki Coldrex Complex Grip

  • substancje czynne: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 10 mg fenylefryny chlorowodorku,
  • substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, kwas winowy, sodu cyklaminian (E952), sodu cytrynian, acesulfam potasowy (E950), aspartam (E951), aromat mentolu (proszek), aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E104).

Jak stosować Coldrex Complex Grip

Zalecana dawka to 1 saszetka co 4 godziny, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Zawartość saszetki wsyp do kubka, napełnij go 250 ml gorącej, ale nie wrzącej wody. Wymieszaj zawartość do rozpuszczenia i pozostaw do wystygnięcia tak, abyś bez problemu mógł wypić przygotowaną miksturę. Lek należy wypić w ciągu 1,5 godziny od przygotowania.

Jak przechowywać Coldrex Complex Grip

Lek należy przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.

Ulotka produktu Coldrex Complex Grip

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Thiocodin

tabletki, 16 tabletek

Thiocodin

syrop, 100 mililitrów

Miramile Tonsil

aerozol, 30 mililitrów

Ectodose

płyn, 20 ampułek

48,80 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Apselan Plus

tabletki powlekane, 20 tabletek

Levopront

syrop, 120 mililitrów

29,37 zł

Rinogermina

aerozol, 1 zestaw: torebka 2,3 g + butelka 10 ml

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

34,96 zł

Tussidex

kapsułki, 10 kapsułek