Axoprofen Forte

produkt dostępny bez recepty, zawiesina,

ibuprofen

, Aristo Pharma

Dawka:

40 mg/ml

Opakowanie:

100 mililitrów
dostępny, cena 30,16 zł
30,16 zł

(0,30 zł / ml)

Opis Axoprofen Forte

Axoprofen Forte to lek w postaci kapsułek stosowany w krótkotrwałym leczeniu bólu o umiarkowanym i silnym nasileniu, takiego jak bóle głowy, zębów, bóle menstruacyjne oraz bóle mięśni i stawów. Zawiera substancję czynną ibuprofen, która działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo, szybko zmniejszając dolegliwości bólowe. Preparat jest przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Kategorie Axoprofen Forte

Podmiot odpowiedzialny Axoprofen Forte

Producent
ARISTO PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Baletowa 30
02-867 Warszawa
Polska
aristo@aristo-pharma.pl

Składniki Axoprofen Forte

Ibuprofen (40 mg/ml), glikol propylenowy, kwas cytrynowy bezwodny, sodu benzoesan (E 211), sacharyna sodowa, sodu cytrynian, sorbitol 70%, glicerol, guma ksantan, polisorbat 80, aromat pomarańczowy, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Axoprofen Forte

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Levopront

syrop, 120 mililitrów

30,86 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

51,51 zł

Frida Baby Windi

przyrząd, 10 sztuk

Vivomixx

kapsułki, 10 kapsułek

72,03 zł

Ibum Forte o smaku bananowym

zawiesina, 100 mililitrów

Biogaia Protectis Baby

krople, 5 mililitrów

62,62 zł

Delicol krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

39,40 zł

Vivomixx krople

krople, 10 mililitrów (2 buteleczki po 5 ml)

91,59 zł

Katarek Plus aspirator

przyrząd, 1 zestaw